Rychlé odkazy  

Postupný přechod na „dálkové studium“

Vážení rodiče a naši milí studentíci!

V současné době se pro Vaše děti snažíme najít smysluplný systém domácí přípravy, neboť jsou situace, které nemůžeme ovlivnit. Budeme ale dělat vše proto, abychom z velké části Vaši nepřítomnost v lavicích nahradili. Z počátku bude naše komunikace probíhat především mezi emailovou adresou učitele daného předmětu a vaší školní emailovou adresou.

Adresa každého učitele je stejně, jako je ta vaše, tvořena takto: jmeno.prijmeni@lsg.cz. Proto od Vás potřebujeme, abyste navštívili svoji školní schránku a zkontrolovali, zda je vše v pořádku a zda už nějaké propozice neobsahuje. Bylo by dobré zkontrolovat schránku každý den. Pro výuku by bylo dobré zajistit si přístup ke stolnímu počítači nebo notebooku.

V případě jakéhokoliv problému například s heslem, se na mě z důvěrou obraťte třeba SMS na 777 000 312, mail nutz@inu.cz nebo Messenger Zdeněk NUTZ. Velmi rád Vám ve všem pomohu.

Dlouhodobě pro Vás připravujeme možnost podpory studia pomocí moderních prostředků jako je G-Suite (Dříve Google Apps), MS Office 365 nebo Moodle.
Nyní se budeme snažit vše urychlit a (díky paní profesorce Evě Kmoníčkové a dalším) Vám jako první v brzké době představíme možnost pracovat se systémem G Suite. Bude to pro Vás mnohem zábavnější a pestřejší, než jen zásilky tam a zpět. Plán na spuštění byl původně po Velikonocích, ale nyní to tak trochu popoženeme.
Informace s podrobným návodem a přístupovými hesly Vám zašleme na Vaše E-maily.

ICT oddělení LSG –
Zdeněk Nutz