Vizitka EN

Letohradské soukromé gymnázium - Gymnázium Letohrad

Proč k nám I Jedinečný program I Kontakty I Přijímací řízení I Prospěch I G Mail I Jídelna

 

 

Škola
Studenti
Uchazeči
Pro maturanty
Nadační fond
Volný čas
Výuka
Kurzy - dospělí
Spolupracujeme
Naše město
Zahraniční akce
Navštívili nás
QR
grletohrad.png

Projekty

Projekt č. CZ.04.1.03/3.1.15.2/0197 - Virtuální předmětové kabinety

25. března 2008 proběhlo závěrečné předvedení výsledků projektu ESF - Virtuální předmětové kabinety. Setkání se zúčastnili zástupci mnoha škol z blízkého i dalekého okolí. Předvedeny byly výukové kabinety Fyziky, Chemie, Geografie a Dějepisu. Během diskuze se účastníci živě zajímali o využití poskytnutých materiálů a další podrobnosti, které se týkaly celého našeho velmi úspěšného projektu.

Na závěr jsme pro účastníky připravili malé pohoštění. Věříme, že se jim u nás líbilo a že odcházeli s dobrým pocitem příjemně a hodnotně stráveného času.

Děkujeme touto cestou všem svým kolegům a to nejenom těm, kteří se na projektu přímo podíleli, ale i všem ostatním, kteří během doby přispěli radou, podporou, ale také trpělivostí, kdy jsme jim například obsadili skoro všechny počítače, nebo jsme se celé přestávky bavili jen o těch svých "virtuálkách".

Hlavní poděkování patří samotným tvůrcům: Martině Mlynářové, že si všechno sama pěkně zpracovala a ani nevyžadovala mnoho technické pomoci, Jitce Macháčkové, že jako ředitelka a nadřízená trpělivě poslouchala naše "rady a připomínky", Beátce Dombajové, za její věčný úsměv i při dojíždění na kole a úprky k vlaku (který občas nestihla) a Pavlovi Bendlovi, že ačkoliv je indián, občas splnil některý termín (teď mě zrovna nenapadá který).

Poděkování ale směřuje i k administrativním "myškám", bez kterých by projektem neprotékaly penízky:naší účetní Dagmar Strnadové, že se obrnila trpělivostí při zpracování našich fakturek, Drahomíře Řehákové za vzorné vyplňování všech těch papírových formulářů a Leoně Matějíčkové za podporu a předávání svých bohatých zkušeností. Nakonec musím poděkovat hlavnímu šéfovi Vratislavu Šemberovi, který nás poháněl a poháněl, až nás dovedl až k vytouženému cíli, jako horský vůdce na svém místě. Děkuji taky sám sobě, píšu to jako obvykle v půl druhé ráno. Ted nevím, jestli si mám vzít dovolenou na dnešek nebo na včerejšek, ale to sem nepatří. 

Nezbývá než zamáčknout slzičku a začít připravovat další zajímavý projekt. Už se těšíme!

Zdeněk Nutz - administrátor a technická spolupráce


 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


 

bunny03.gif

 

V pondělí 10. března v odpoledních hodinách proběhlo v prostorách našeho letohradského gymnázia setkání s partnery projektu Virtuální předmětové kabinety. Účastníkům byly předvedeny současné připravované verze výukových materiálů, prezentací a dalších podkladových a učebních materiálů. Každý z ních obdržel obálku s podrobnými informacemi o připravovaných projektech a zaroveň také demoverzi materiálů.

Účastníci byli po malém pohoštění požádání o zhodnocení a připomínky, které tvůrci kabinetů zahrnou do svých finálních verzí. Chceme tímto všem zúčastněným poděkovat za jejich čas a zájem.

Projekty ESF


Projekty SIPVZ

Hodnocení projektů našich partnerů

ZŠ Bratří Čapků v Ústí nad Orlicí - Projekt SIPVZ číslo 0669P2006


Copyright © Gymnázium Letohrad - Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
Všechna práva vyhrazena.

Publikováno: 11.01. 2007 (3376 čtenářů)

[ Zpět ]
Content ©


BAKALÁŘI    RVP    FRAUS      KLÍČ KE VZDĚLÁNÍ   

Nová stránka 30 Nová stránka 272 Nová stránka 272
 
 
Nová stránka 1
Využíváme bez jediného výpadku u
Využíváme bez jediného výpadku u

  SvetHostingu.cz - ideální webhosting

Využíváme bez jediného výpadku už 11 let!!!! Doporučujeme!


 

 

Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO