Rychlé odkazy  

INNEBANDY – aneb FLORBAL SUBTERRA CUP

Ve středu 22. listopadu 2023 se v České Třebové se uskutečnil turnaj Subterra Cup 2024 ve florbale, kde se tým LSG pod vedením kouče Pavla Bendla utkal s protivníky z okolních škol. Školu reprezentovali Miky Kmoníček, Adam Mikulecký, Ondra Pomikálek, Martin Brynda, Tomi Fajt, Štěpán Jareš, Matěj Šmoldas, Honza Mareš, Marek Fajfr, Michal Tejkl a jako jediná dívka, která se zúčastnila turnaje, Kája Skulbaševská. Spoustu střel od protivníků v bráně vychytal Matyáš Kopecký.

V prvním utkání se SŠ technickou Vysoké Mýto naši florbalisti bojovali, ale bohužel jim výhra utekla o kousek. Nicméně padly dva krásné góly od Adama Mikuleckého. Do druhého utkání se všichni vrhly po hlavě. A jak Honza před zápasem podotkl – teď se bude lámat chleba. A skutečně kluci a Kája zabodovali. Nekompromisně porazili Vojenskou střední školu Moravská Třebová 2:0. Tentokrát skóroval Michal Tejkl a Tomi Fajt. Turnaj zakončili zápasem se SŠ cestovního ruchu Choceň pěknou remízou 1:1.

Na stupně vítězů se náš tým nedostal, ale i tak to byl skvělý výkon od všech. Perfektní spolupráce a týmový duch rozhodně nechyběl.

Všem hráčům moc děkujeme za výbornou reprezentaci školy.