Rychlé odkazy  

Přijímačky nanečisto 2022 jsou za námi

Ve středu 2. února jste si u nás nanečisto vyzkoušeli, jak vypadají přijímačky na gymnázium. Snažili jsme se o to, aby vše probíhalo jako u zkoušek skutečných. Tak jen pevně věříme, že jsme tím do vašich řad nezaseli paniku… 🙂

A pokud se Vám náhodou něco nepovedlo…
Pro studenty: Neděste se, máte-li pocit, že byl některý test nad vaše síly. Vaši kamarádi na tom budou dost možná stejně. Přihlaste se na Přípravný kurz, nějak to dáme dohromady…

Pro rodiče: Na LSG samozřejmě víme, že stávající situace je pro dítě velmi obtížná. Spoustu se toho ve škole neprobralo, k tomu ty roušky a nervozita… Navíc hodně věcí se děti ještě do přijímaček ve škole teprve dozví.  Má-li tedy vaše dítě chuť a předpoklady studovat, nedovolte, aby se „otrávilo“ jedním testem… Jistě si nakonec s ostrými přijímačkami poradí!

Výsledky přijímaček nanečisto si prosím stáhněte zde: 
Výsledky z pátých tříd – rok 2022
Výsledky z devátých tříd – rok 2022

Jsou anonymní – poznáte se podle přiděleného kódového čísla. To obdržely děti u prezentace. Pokud tápete, volejte – poradíme vám. Telefon: 777022810.

Přípravné minikurzy 2022
Jste snad po přijímačkách nanečisto trochu v šoku? Nevadí – máme pro vás nachystané přípravné minikurzy k přijímacím testům. Sledujte prosím náš web – sdělíme zde některé organizační záležitosti.
Přihlašovací formulář na minikurzy ke zkouškám

Vratislav Šembera, ředitel LSG