Rychlé odkazy  

Přijímačky za dveřmi…

Vážení rodiče, milí uchazeči o studium LSG,
nezadržitelně se přiblížil termín vašich přijímaček. Příští týden v pondělí (17. dubna) či v úterý (18. dubna) se sejdeme u nás ve škole.

Podrobnosti o své zkoušce jste již obdrželi klasickou poštou či datovkou, něco k přijímačkám naleznete také v mailech. Zde jen shrneme několik informací (pro váš klid a pohodu):

Veškeré podrobnosti o přijímačkách naleznete v poštou zaslané pozvánce z konce března. Pokud ji nemůžete najít, zavolejte – pošleme Vám mailem kopii. Máme pochopení – také stále něco hledáme… 🙂
– Prezence proběhne u vstupu do školních prostor (přijdete sem z náměstí podloubím zámku, pak po schodech). Od prezence do učebny půjdete v doprovodu našich kantorů – už se na Vás těší!
– K prezenci si prosím přineste pozvánku. Pokud ji zapomenete doma, nevracejte se – nějak to vyřešíme…
– Pak to vypukne! Harmonogram přijímaček máte v pozvánce a bude také viset na dveřích učeben.
– Přestávku mezi jednotlivými zkouškami mohou děti trávit buď v učebně (či na chodbách), případně s rodiči mimo školu. Pan školník pro tento účel poseká malé nádvoří zámku u zvoničky.

A raději znovu připomínám: Pokud by se vaše dítě nemohlo se dostavit k přijímačkám v řádném termínu, velmi prosíme o okamžitou informaci na telefon 777022810. Ministerstvo stanovilo náhradní termín pro přijímačky: 10. a 11. května 2023. Ale věříme, že ho nebude potřeba…

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte (rodiče i vy – studenti) napsat či volejte na telefon 777022810. Kdykoliv!!

Budeme držet palce.

Těšíme se na vás.
Vratislav Šembera, ředitel LSG