V pondělí jsme vyrazili ze Starého Města pod Sněžníkem na turistický výlet. Po pěší túře jsme dorazili na Kladské sedlo, kde jsme přenocovali. Druhý den ráno nás čekala skvělá snídaně, po které jsme pokračovali do Ostružné. Tam jsme strávili noc v kempu a užili si společný večer. Třetí den jsme se přesunuli do Branné, odkud jsme se vlakem vydali zpět do Letohradu. Výlet jsme si moc užili, poznali jsme krásy Jeseníků a odvezli si spoustu hezkých zážitků.
sexta+Hanka+Mára
