Rychlé odkazy  

Školní výlet sekunda Pastviny

Školní výlet sekunda – 14. -. 16. 6. 2023 – přehrada Pastviny, chata YMCA
Ve středu ráno jsme se všichni sešli na školním dvoře a vyrazili jsme společně směr Pastviny. Když jsme dojeli, ubytovali jsme se a šli jsme na oběd. Po obědě jsme dojeli na bobovou dráhu, která byla úplně super. Samozřejmě odpolední klid byl taky. První hra byla taky moc super, jezdili jsme v zátoce na velkém mole z jednoho břehu na druhý. Bergi sice říkal, že procento, že se namočíme, je malé, ale téměř všichni, kdo se hry zúčastnili, se namočili. 🙂 Naštěstí voda byla teplá. Druhý den po snídani jsme si všichni díky Lucce vyzkoušeli kajaky a byla to velká zábava. Na kajaky jsme dojeli na kole a na kole jsme pokračovali až do restaurace, kde jsme si dali všichni chutný obídek. A po hodině a půl dlouhém klidu jsme si zahráli týmovou hru. Při téhle už se ale vážně skoro nikdo nenamočil. Z týmu, který byl dobrý, a dalo se čekat, že vyhraje, jsme si udělali srandu, že jsou poslední. Jakmile jsme hru dohráli, tak jsme se mohli jít vykoupat, protože ten den bylo veliké vedro. Večer také přijeli rodiče a Bergi rozpálil gril, hrál se volejbal rodiče vs děti. Máme moc šikovné rodiče, a proto také vyhráli. Dokonce jsme jim zazpívali a Lucka měla krásné sólo. 🙂 Třetí a poslední den probíhal velký úklid a balení a následně jsme jeli na kolech domů. Cesta utekla rychle, protože jsme jeli skoro pořád z kopce. Byla to krásná odměna si to všechno sjet za to, že jsme si to před tím museli vyšlapat. No prostě a jednoduše to byl vážně skvělý výlet s naší třídou, Bergim, Dádou, Bertíkem a Hašlerkou. Děkuju moc. Áďa


Střípky:
Večer Kája+Kája a Lucka dělaly palačinky, ale kvůli rozbitým pánvičkám se museli dělat i lívance, jež jsme dojídali ještě druhý den ráno. Bylo jich asi 300.
Tonda si hrál na opici, která leze po drátěném, 3 metrovém plotě a vzal míč, který jsme tam omylem hodili
Matěj vytáhl o půlnoci okurku (domácí ze zahrádky) z batohu a nabídl nám, ale Waldík chtěl arašídový pudink. Tobias mě učil, jak se řídí formule. Zjistili jsme že Waldík je aligátor. Tobias zná svojí budoucnost.
Inspirovali jsme se filmem Vodní svět.
Jel jsem na kole a celý jsem se odřel. S Benem jsme vyhráli všechny hry.

Vysvětloval jsem kamarádce pravidla ruské rulety, ale šlo jí to jedním uchem dovnitř a druhým ven.

Matěj jako profesionál lovil vosy, až z toho hodil kapra a odřel se
Druhého dne nás probudilo sluníčko a komáři, kteří asi v noci měli velké hody
Zpívání u táboráku bez táboráku. Na kajakách se nikdo nevykoupal, pak ale jo.

.