Rychlé odkazy  

Sportovní den

Sportovní den naší školy: Písečná se proměnila v hřiště plné zábavy a akce!

Poslední červnovou středu se naše gymnázium vydalo do jen několik kilometrů vzdáleného sportovního areálu v Písečné, kde jsme se rozhodli oslavit závěr školního roku sportem.  

Celá škola se spojila a společně jsme vyzkoušeli širokou škálu sportovních aktivit. Od fotbalu a nohejbalu přes volejbal, tenis, ping-pong až po netradiční hry jako jsou kroket, mölkky, pétanque nebo spikeball. Každý si mohl vybrat svůj oblíbený sport a zapojit se do soutěží a her.

A to se také stalo. Atmosféra byla úžasná, studenti se předháněli v soutěživosti, ale zároveň jsme se navzájem povzbuzovali a podporovali. Opravdu nezapomenutelným se stalo závěrečné finále ve volejbale – vítězný tým proti kantorům LSG. Především pro poražené kantory… Jsme vskutku rádi, že naše škola disponuje tolika vášnivými sportovci, nadšenými učiteli i dvěma otužilými děvčaty, která v tento chladný den vlezla do bazénu.

Vaši tělocvikáři

P.S. A já děkuji naší katedře tělesné výchovy (Ivanka, Pája, Pavel a Bergi) za perfektní přípravu a vlastí organizaci náročné akce.                                                                                                  Vráťa