Rychlé odkazy  

Letitá tradice poněkud netradičně – pololetní vysvědčení


Milí studenti, vážení rodiče,
i tak tradiční věc, jakou je předání pololetních vysvědčení, je letos vskutku netradiční: bez nacpání všech studentů a kantorů do učebny geografie, bez vašich třídních profesorů, bez podání ruky, no a také – bez obvyklé kytičky… Své pololetní hodnocení naleznete tentokrát pouze na internetových stránkách.

Jsme si vědomi toho, v jak mimořádných podmínkách pro vás studenty, pro vás rodiče, ale i pro nás kantory probíhá závěr tohoto pololetí. Snažili jsme se však odvést svoji práci jak nejlépe to šlo. Skutečnost, že vám nemůžeme vysvědčení předat osobně, nás mrzí. Ani o ně však nepřijdete – obdržíte je hned, jakmile situace umožní váš návrat do školy.

Každý z vás (dle svých možností) odvedl i v obtížných podmínkách dobrou práci. K ní vám chci poblahopřát a poděkovat za ni. A věřím, že společně dáme i to druhé pololetí!!

Vratislav Šembera

Upozornění první – ke stipendiím: Samozřejmě i na základě této klasifikace můžete uplatnit nárok na prospěchové stipendium. Formulář žádosti naleznete zde: https://www.lsg.cz/skola/dokumenty/ Žádost prosím posílejte mailem na třídní profesory: jmeno.prijmeni(zavináč)lsg.cz. Budeme rádi, když se Vám podaří žádosti doručit do 15. února, jak požaduje stipendijní řád (viz opět: https://www.lsg.cz/skola/dokumenty/).
Upozornění druhé: Také v případě „distanční klasifikace“ není omezena možnost rodičů (případně zletilých studentů) rozporovat klasifikaci s následným komisionálním přezkoušením studenta. Lze tak učinit do 3 dnů (pracovních). A jak jinak v dnešní době, než mailem (vratislav.sembera@lsg.cz). 
Přístup k elektronické žákovské knížce:
cesta: www.lsg.cz – Rychlé odkazy – Prospěchodkaz: https://lsg.bakalari.cz/next/login.aspx
Pokud máte problémy s přístupem (např. zapomenuté heslo či technické záležitosti), řešte je přímo se Zdenkem Nutzem (/zdenek.nutz@lsg.cz; 777000312). V ostatních případech volejte ředitele 🙂  (vratislav.sembera@lsg.cz; 777022810).