Rychlé odkazy  

Narozeninové odpoledne LSG

V sobotu 16. září 2023 odpoledne od 14.00 jsme uspořádali netradiční OSLAVU NAROZENIN LSG, kde jsme si s absolventy a jejich rodinami připomněli 30 let života naší školy. Všichni měli možnost prohlédnout si školu, děti plnit připravené úkoly, zakoupit si výherní tombolu o hodnotné ceny, následně si posedět na nádvoří u piva, kávy nebo si opéct špekáčky.

V 17.00 bylo připraveno překvapení v podobě hromadného přípitku, krájení dortu a slosování hlavní tomboly. Poté pokračovala zábava s posezením s dobrým jídlem a pitím na nádvoří při krásném západu Slunce. Vytrvalci pak mohli ještě pokračovat na afterparty v klubu Kongo ve Dvoře.

Za podporu, spolupráci a hodnotné ceny děkujeme našim sponzorům. Mezi které patří firmy APOTHEKE, BILERBIN, CONTIPRO, DIBAQ, Horský resort Dolní Morava, Chládek a Tintěra, MASO EKO, OEZ, pekárna BEAS Lično, SKIPI, SKIRESORT Buková hora, USSPA, VVS.

Dále děkujeme zakladateli školy p. Petru Šilarovi st. a všem kolegyním a kolegům, které se podíleli neúnavně na přípravách velmi vydařeného narozeninového odpoledne.