Rychlé odkazy  

Přijímačky – a co dál…?

Vážení rodiče uchazečů o studium LSG,
v uplynulých dvou dnech vaše děti absolvovaly letošní přijímací zkoušky. Věřím, že i přes nekomfortní časový program prožilo vaše dítě celý půlden v relativní pohodě a hlavně úspěšně.

Co tedy bude dál:
1) Nyní budeme všichni společně čekat na vyhodnocení přijímacích testů CERMATem. Výsledky pošle CERMAT na obě školy, které jste uvedli do přihlášky. A na obou školách se z nich (a z dalších školních kritérií) vytvoří pořadí uchazečů.

2) CERMAT plánuje zpřístupnit školám výsledky testů nejdéle 19. května. Ovšem může to být i dříve. 19. květen je však každopádně první den, kdy školy smějí zveřejnit výsledky přijímacího řízení.

3) Předpokládáme, že 19. května (nejdéle v den následující) LSG zveřejní celkové výsledky přijímacího řízení na svých internetových stránkách. Z nich se dozvíte, zda vaše dítě je mezi přijatými. Výsledky Vám hned samozřejmě pošleme také mailem.

4) Úspěšné uchazeče pak čeká výběr školy – na tu vyvolenou pošlete svůj ZÁPISOVÝ LÍSTEK. Ten musíte doručit nejdéle 2. června (tedy 10 pracovních dnů od zveřejnění VÝSLEDKŮ).

5) Neúspěšní uchazeči se budou moci okamžitě proti nepřijetí odvolat. Formulář odvolání Vám pošleme spolu s rozhodnutím. POZOR – na podání odvolání budete mít 3 dny od doručení výsledku přijímacího řízení.

Ale o všem výše zmíněném (i o případných změnách) Vás budeme informovat průběžně v dalších mailech.
V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese lsg@lsg.cz či volejte na telefon 777 022 810. Volejte kdykoliv.

Přeji vám i vašim dětem pokud možno příjemné dny čekání. Vskutku zasloužené…

Vratislav Šembera, ředitel LSG