Rychlé odkazy  

Už se to blíží… přijímačky za dveřmi

Vážení rodiče, milí uchazeči o studium LSG,
i ten odsunutý termín vašich přijímaček se nezadržitelně přiblížil. Ve středu (5. května) či ve čtvrtek (6. května) se sejdeme u nás ve škole.
Podrobnosti o své zkoušce jste již obdrželi klasickou poštou, máte je v mailu, případně se mrkněte na starší články níže. Zde jen shrneme několik informací (pro váš klid a pohodu):

 - Během vašeho pobytu u nás ve škole budeme dbát na aktuální hygienická omezení (rouška, desinfekce, odstupy). 

 - Rodiče prosíme: vybavte děti rouškou, ostatní už si pohlídáme.
 
 - Nezapomeňte na potvrzení o negativním výsledku testu na COVID-19. Zkontrolujeme si ho u prezentace. Bez něj bychom vás ke zkoušce nemohli připustit... a to by byla škoda...

 - Podrobnější pokyny (jak potvrzení získat a čím lze testování nahradit) jsme vám již poslali dříve s pozvánkou. Pokud ho přeci jen nenajdete, mrkněte se sem. Máme pochopení - také stále něco hledáme... :-)

 - Kdybyste potvrzení či roušku zapomněli doma, nevracejte se. Budeme mít pro vás roušky připraveny. A budeme také připraveni dítě otestovat našimi testy.

 - Prezentace proběhne u vstupu do školních prostor (přijdete sem z náměstí podloubím zámku, pak po schodech). Od prezentace do učebny půjdete v doprovodu našich kantorů - už se na vás těší!
 - Pak to vypukne! Harmonogram přijímaček máte v pozvánce a bude také viset na dveřích učeben.

 - Přestávku mezi jednotlivými zkouškami mohou děti trávit buď v učebně, případně s rodiči mimo školu. Pan školník pro tento účel posekal malé nádvoří zámku u zvoničky.  

A my už jen budeme držet palce!!!

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte napsat či volejte na telefon 777022810. Kdykoliv!!

Jedna nemilá věc (není to naším zvykem, ale tentokrát není vyhnutí): rodiče či jiné doprovázející osoby nemůžeme s vámi do prostor školy pustit. Opravdu neradi… Tentokrát se rozloučíte u prezentace. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás.
Vratislav Šembera, ředitel LSG