Rychlé odkazy  

Už se to blíží… přijímačky za dveřmi

Vážení rodiče, milí uchazeči o studium LSG,
nezadržitelně se přiblížil termín vašich přijímaček. Hned po velikonočním pondělku, v úterý (19. dubna) či ve středu (20. dubna), se sejdeme u nás ve škole.

Podrobnosti o své zkoušce jste již obdrželi klasickou poštou, máte je také ode dneška v mailu. Zde jen shrneme několik informací (pro váš klid a pohodu):

 - Veškeré podrobnosti o přijímačkách naleznete v poštou zaslané pozvánce z konce března. Pokud ji nemůžete najít, zavolejte – pošleme Vám mailem kopii. Máme pochopení - také stále něco hledáme... :-) 

 - Prezence proběhne u vstupu do školních prostor (přijdete sem z náměstí podloubím zámku, pak po schodech). Od prezence do učebny půjdete v doprovodu našich kantorů - už se na vás těší!
 
 - K prezenci si prosím přineste pozvánku. Pokud ji zapomenete doma, nevracejte se – nějak to vyřešíme…

 - Pak to vypukne! Harmonogram přijímaček máte v pozvánce a bude také viset na dveřích učeben.

 - Přestávku mezi jednotlivými zkouškami mohou děti trávit buď v učebně, případně s rodiči mimo školu. Pan školník pro tento účel poseká malé nádvoří zámku u zvoničky.

A raději znovu připomínám: Pokud by se vaše dítě nemohlo se dostavit k přijímačkám v řádném termínu, velmi prosíme o okamžitou informaci na telefon 777022810. Ministerstvo stanovilo náhradní termín pro přijímačky: 10. a 11. května 2022. Ale věříme, že ho nebude potřeba…

A my už jen budeme držet palce!!!

Máte-li jakékoliv dotazy (rodiče i vy – uchazeči), neváhejte napsat či volejte na telefon 777022810. Kdykoliv!!

Těšíme se na vás.
Vratislav Šembera, ředitel LSG