Rychlé odkazy  

Už se to blíží… přijímačky za dveřmi

Vážení rodiče, milí uchazeči o studium LSG,

i ten odsunutý termín vašich přijímaček se nezadržitelně přiblížil. V úterý 9. června se všichni (deváťáci i páťáci) sejdeme u nás ve škole.

      Podrobnosti o své zkoušce jste již obdrželi klasickou poštou, máte je v mailu, případně se mrkněte na starší články níže. Zde jen shrneme několik informací (pro váš klid a pohodu):

      Vaše přítomnost u nás ve škole bude splňovat aktuální hygienická omezení (rouška, desinfekce, odstupy). 

      Rodiče prosíme: vybavte děti rouškou, ostatní už si pohlídáme. 

     U prezentace si od vás vybereme vyplněné čestné prohlášení (o neexistenci příznaků onemocnění) podepsané rodičem. Bez něj bychom vás ke zkoušce nemohli připustit… a to by byla škoda…  

     Formulář prohlášení naleznete ve své poště. Pokud ho přeci jen nenajdete, stáhněte si jej zdeMáme pochopení, také stále něco hledáme… 

     Když náhodou prohlášení zapomenete domanevracejte se – to prý přináší smůlu… Budeme mít pro vás připraveny náhradní formuláře a vyplníte nám je přímo u prezentace.

      Od prezentace do té vaší učebny půjdete v doprovodu našich kantorů – už se na vás těší!

      Pak to vypukne! Harmonogram přijímaček máte v pozvánce a bude také viset na dveřích učeben.

      Přestávku mezi jednotlivými zkouškami mohou děti trávit buď v učebně, případně s rodiči mimo školu.Pan školník pro tento účel posekal malé nádvoří zámku u zvoničky. 

A my už jen budeme držet palce!!! Máte-li mít jakékoliv dotazy, neváhejte napsat či volejte na telefon 777022810. Kdykoliv!!

Jedna nemilá věc (není to naším zvykem, ale tentokrát není vyhnutí): rodiče či jiné doprovázející osoby nemůžeme  s vámi do prostor školy pustit.  Opravdu neradi… Tentokrát se rozloučíte u prezentace. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás.

Vratislav Šembera, ředitel LSG